• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/press534
  • https://twitter.com/press534
.
Başlıksız BelgeKızılay Web Banner 100X100

Kızılay Web Banner 120X600

 

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.92465.9483
Euro6.54276.5689
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret286058
RADYO53
Site Haritası
SİGARA
  : Hayal değil hakikat   :  Radyo53 yayında    : Görüntülü reklam yapılır    : Taşpınar köyü videolarını seyret   : Düğün videolarını seyret     Teyterle üzüm toplamak mazide kaldı
                           

AKTAŞ KÖYÜ

    Aktaş köyü Taşpınar köyünün doğusunda yer almaktadır. Molla Ahmet oğulları aktaş köyünde de ikamet etmektedir. İlk okul Öğretmenim rahmetli Mustafa ALKAN bu köyde oturmaktadır.Resimde görünen binanın dükkanı ilk okul arkadaşım Asir TAŞPINAR 'ın babasının'dı keresirtinde okurken bazen o bakkala iner öğle yemeği olarak çeyrek ekmek içerisine çok sevdiğim akide şekeri koyarak yerdim.Ayrıca Aktaş köyünün eniştesiyim.


  

 

 


                                          VEFAT

   Aktaş köyün den ,Hasan ALKAN ve Bayram ALKAN'nın Ağabeyi , Şaziye ALKAN'nın Esi, Mehmet ALKAN , Ali ALKAN ile Emine DİNÇ ve Havva nın Babaları , Değerli Büyüğümüz Selat ALKAN , Bugün 15.07.2013 de vefat etmiş Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur. Cenaze si 16.07.2013 Tarihinde Öğlen Namazına Müteakip Aktaş köyündeki Camide namazı kılınarak Aile mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allahtan Rahmet Yakınlarına Sabır ve Başsağlığı Dileriz.

 

            

 

CENAZE:    Aktaş köyünden

      Aktaş köyünden Cevat Koç,hakkın rahmetine kavuşmuştur,İstanbuldaki evinde vefat eden Cevat koç ,üsküdar doğancılar camisinde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra Rize'ye hareket edilerek yarın  18-12-2012  günü  aile mezarlığına defnedilecektir.Yakınlarına metanetler diler Cevat Abiyimizede Allahtan gani gani rahmet dilerim.
 


 

            CENAZE:    Aktaş köyünden

 

Şükrü KOÇ, İstanbulda vefat etmiştir.Bugün (05..05.2011) istanbuldan hareket edecekler.Yarin cenazesi Rize'ye getirilerek aile mezarlığına defnedilecektir. Allah yakınlarına sabırlar versin.Allah rahmet etsin. (Cenaze günü-(06.05,2011)

 

 

 

         


 

 Aktaş köyünden objektive düşen güzel bir kış manzarası


 Aktaş köyünden görünüm Aktaş köyünden kar yağarken görünüm


Yorumlar - Yorum Yaz
>

 

Altın Fiyatları
ATMACA