• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/press534
  • https://twitter.com/press534
TAŞPINAR KÖYÜ WEB SİTEMİZİ NASIL BULDUNUZ?


Başlıksız Belge

Kızılay Web Banner 100X100

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.835128.9507
Euro31.421631.5476
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam99
Toplam Ziyaret372746  : Hayal değil hakikat   :  Radyo53 yayında    : Görüntülü reklam yapılır    : Taşpınar köyü videolarını seyret   : Düğün videolarını seyret     Teyterle üzüm toplamak mazide kaldı

      


                                                               

Gündoğdu
Gündoğdu ve köyleri şenlik video -1- paylaşan: ataspinar53


 

Gündoğdu ve çevreköyleri istanbul Üsküdar dernek Başkanı Servet ALKAN***RİZE GÜNDOĞDU VE ÇEVRE KÖYLERİ ŞENLİKLERİ  14-18 TEMMUZ 2010  GÜNLERİ ARASI YAPILDI
<

 

 

 

       Gündoğdu ve çevre köyleri üsküdar derneğinde iftar yemeği verildi

 

 

 

 

 Gündoğdu ve çevre köyleri derneğinin ilkini düzenleyeceği yaz şenlikleri ,Rize gündoğdu ilçesinde kavurma ikramı ve süpriz sanatçilar esliğinde kutlanacaktır.Gündoğdu belediye başkanı sayın Süleyman YILDIZ tarafından desteklenerek hayata geçirilecektir.Gündogdu ve çevre köyleri derneği şenlikleri 7- 8-9 ağustos 2009 tarihinde gerçekleştirilecek olan şenliğin 1. si düzenlenecektir.Daha sonra etraflıca bilgi verilecektir.

 

 

  Gündoğdu ve çevre köyleri,Taşpınar köyü de dahil. Birinci şenliği  sona erdi.Şenliğin birinci açiliş gününde açiliş konusmasi ve ğlenceler yapıldı. İkinci günü cenazeler dolayisiyla iptal edildi.Üçüncü günü sanatçilar esliğinde yöre halkı tarafindan eglenceler devam etti ve sona erdi.

 

Gündoğdu sahil deniz kenarinda yapılan şenliklerin son gününde yapılan etkinliklere Rize Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş, Gündoğdu Belediye Başkanı Süleyman Yıldız,Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, ile çok sayıda vatandaş katıldı. Yerel sanatçılardan Ayhan Taşkıran, Hüseyin Erbaş, Zeki Balcı, Adnan Yılmaz ve Mustafa Sırtlı'nın sevilen şarkılarını seslendirdiği şenlikte vatandaşlar da horon oynadılar.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

  
7493 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
>
Rize belediyesi Kameralar

 

ATMACA